آهنگ محسن يگانه

آهنگ محسن يگانه

تعداد بازدید : 36619 آخرین آپدیت : اسفند 93 قیمت : رایگان توجه : 1 دانلود مستقیم مشاهده در بازار

اطلاعات بیشتر درباره آهنگ محسن يگانه

نام برنامه : آهنگ با متن (محسن يگانه)

***********************************

آهنگ با متن محسن  يگانه

***********************************

**کاملترین مجموعه آهنگ ها، تصاوير و متن اشعار محسن يگانه – آنلاين **

با امكان به اشتراك گذاري بخش هایی از آهنگ ها  ومتن آهنگ ها

در این برنامه تمامی آهنگ های خواننده محبوب محسن يگانه به همراه متن آهنگ ها و پوستر عکس در دسترس قرار گرفته است.

 

توجه :

  1. با توجه به اینکه تمامی تک آهنگ ها بصورت رایگان و توسط خود خواننده منتشر شده اند , امکان دانلود آنها در برنامه بصورت کامل ولی با کیفیت پایین وجود دارد.
  2. آهنگ های ارایه شده در آلبوم ها بدلیل رعایت قانون کپی رایت تنها امکان دانلود درصدي از حجم اصلی آن و با کیفیت پایین وجود دارد.
  3. تعداد ۲۹ آهنگ اول مربوط به تک آهنگ های منتشر شده می باشد که همگی امکان دانلود کامل ولی با کیفیت پایین را دارند و مابقی تنها امکان دانلود درصدي از آنها وجود دارد.

 

 

بیوگرافی محسن یگانه از زبان خودش:

 

به نام او…
من محسن يگانه هستم.متولد ۲۳/۲/۱۳۶۴ هستم.كار موسيقي رو به صورت حرفه اي از سال ۷۹ با نواختن گيتار شروع كردم.اما در همون ابتداي كار وقتي با سختي هاي اين كار روبرو شدم براي مدتي قصد داشتم به كلي موسيقي رو ادامه ندم.

اما مايوس نشدم و از اون به بعد كار رو جدي دنبال كردم و خيلي زود تر از اون چيزي كه فكرشو مي كردم نواختن گيتار رو به صورت حرفه اي فرا گرفتم و ۲ سال بعد كيبورد رو هم شروع كردم تا امروز كه قطعات گيتار آلبوم محسن چاوشي رو اجرا كردم.اما آهنگسازي رو كه به نظر خودم بهترين شاخه ي موسيقيه از ۲ سال پيش به صورت جدي شروع كردم.تا امروز كه براي ديگر خواننده ها هم آهنگ مي سازم و شعر ميگم. از جمله محسن چاوشي (تراك آهاي خبر نداري) .حامد هاكانو فرزاد باقري

 

اما طي اين دو سال حدود ۳۰ تا شعر گفتم و حدود ۴۰ آهنگ كه هر كدوم براي من تك تك ارزش چند بار گوش كردن رو داره ساختم. اما آشنايي من با محسن چاوشي منو به سطح كاري بالايي رسوند و از اون به بعد قدرت آهنگهام بيشتر و بيشتر شد كه جاداره از محسن تشكر كنم.

 

منابع :

http://www.pop-music.ir

http://www.beytoote.com

 

با تشكر

 

 

هیچ دیدگاهی برای این مطلب ثبت نشده است ! شما اولین باشید !